ЦВЕТЫ - КРАСАВИЦЫ

 
Приймаємо замовлення на живці сурфінії, калібрахоа, пеларгонії, фуксії, бакопи та ін. з 26 грудня. Відправка: лютий-квітень

Путівник сайту
Категорії новин
АГРОТЕХНИКА ЦВЕТОВОДСТВА [12]
Разные премудрости выращивания и ухода за цветами.
ПЕЛАРГОНИЯ [9]
Пеларгония(герань): размножение, выращивание, болезни, сохранение зимой, реализация
ЗАЩИТА ОТ БОЛЕЗНЕЙ И ВРЕДИТЕЛЕЙ [2]
Статьи и рекомендации как выращивать красивую и здоровую рассаду цветов
ЛИЛИИ КОРОЛЕВЫ [1]
Все о лилиях, высадка, выращивание, защита от болезней и вредителей, реализация
ПОЧВОПОКРЫВНЫЕ [0]
Раздел о почвопокрывных растениях и цветах,
ПЕТУНИЯ - КРАСАВИЦА [10]
Все о петунии, сорта, высадка, выращивание, защита от болезней и вредителей, реализация
СУРФИНИЯ - КРАСАВИЦА [3]
Все о сурфинии, высадка, выращивание, защита от болезней и вредителей, реализация
БЕГОНИЯ [2]
Все о бегонии, виды, высадка, выращивание, защита от болезней и вредителей, реализация
ЛОБЕЛИЯ [2]
Все о лобелии, виды, высадка, выращивание, защита от болезней и вредителей, реализация
ФУКСИЯ [2]
Все о фуксии, виды, высадка, выращивание, защита от болезней и вредителей, реализация
МНОГОЛЕТНИКИ [2]
Все о многолетниках, виды и сорта, высадка, выращивание, защита от болезней и вредителей, реализация
Официальный бизнес или подпольная кустарщина! [1]
Иатериалы о том, как легализировать свое дело по выращиванию цветов и рассады. Советы и документы для введения частного фермерского предприятия...
Прайс-лист весна 2011 года [1]
Лічильник
Головна » Статті » ПЕЛАРГОНИЯ

Як укорінити герань зі стеблевих зрізів.

Автор Саманта Макмаллен; 15 грудня 2018 р.

Як укорінити герань зі стеблевих зрізів.

Загальна назва герань відноситься до двох типів квіткових рослин в межах родів Pelargonium і Geranium. Перші виникли в південній частині Африки і витривалі тільки в зоні 10 стійкості рослин Міністерства сільського господарства США, в той час як останні будуть процвітати в зонах USDA з 3 по 10, в залежності від виду і сорту. Обидва типи герані легко розмножуються від живцевих стебел, які найкраще вкорінюються в горщиках ранньої осені (можливо, кінець прохолодного літа). Не потрібно гормонального порошку або спеціальної попередньої обробки, щоб забезпечити успішне вкорінення, хоча їх необхідно вирощувати в стерильному середовищі і тримати злегка вологими після посадки в горщики, щоб запобігти гниттю.

Важливо! Не допускайте поливу материнської рослини герані протягом двох тижнів, перш ніж збирати черенки для розмноження.

Додавайте воду в грунт тільки тоді, коли листя починає злегка опадати.

Заповніть 8-сантиметровий горщик сумішшю, що складається наполовину з промитого піску та перліту. Додайте воду в суміш піску, поки вона не стане насиченою. Дайте воді стекти протягом 15-20 хвилин, перш ніж помістити туди герань.

Вимийте пару гострих ножиць для збору герані. Ретельно почистіть ножиці теплою водою з милом. Протріть леза ватною кулькою, змоченою у спирті. Дайте їм висохнути на повітрі перед використанням. Це видаляє будь-які потенційні захворювання, які ви можете перенести на рослину.

Зберіть 10 сантиметрову обрізку кінчика здорового стебла герані (якщо живці короткі, відповідно буде менший їх зріз). Виберіть стебло з листовим кінчиком і пухким, здоровим стеблом. Обрізайте його на 3 міліметри нижче пари листя. Уникайте живців з явними ознаками ушкоджень, таких як проблеми зі шкідниками або хворобами ( Виберіть пагони, які не цвітуть. Можна використовувати квітучі пагони, якщо у вас немає вибору, але краще їх уникати. Бруньки краще видалити.)

Видаліть листя (та лусочки) з нижньої третини герані, щоб оголити ростові вузли. Вставте стебло в змочену суміш піску до найнижчого набору листя.

(Думка: Порошкові гормональні порошки не потрібні пеларгонії і дійсно можуть завдати шкоди їхньому росту. Деякі радять занурювати живці в мед - це ваша справа.)

Помістіть горщик в розкритий пакет для заморожування. Залиште пакет відкритим на 1 сентимент, щоб зайва волога виходила назовні. Поставте горщик так, щоб він отримував яскраве світло, але не піддавався прямій дії сонця, наприклад, на підвіконні, що виходить на північ.

Змочуйте суміш піску тільки тоді, коли вона в основному висохне в верхньому шарі на 1 сантиметр. Збризніть воду навколо стовбура герані, поки пісок не стане дуже вологим у верхній частині. Уникайте надмірного поливу герані, яка може викликати його гниття (уникайте покриття живців водою, щоб уникнути зростання Botrytis – різного роду збудники і гнилі).

Перевірте наявність коренів приблизно через п'ять тижнів, злегка потягнувши за основу стебла. Відчуйте, якщо герань закріплена на пісочної суміші, то це вказує на успішне вкорінення.

Пересадіть укорінену герань в 12 сантиметровий горщик, наповнений стандартною грунтосумішшю, через три тижні після вкорінення. Підгодовуйте живці кожного другого тижня універсальним добривом, розведеним у співвідношенні 12-12-12, до половини міцності.

Порада

Помістіть горщик на зігріваючий килимок, встановлений на 20-22 градусів Цельсія, якщо денна температура залишається нижче 18.

Розмістіть живці в області, яка є частково сонячною.

(Якщо влаштоване нижне тепло, холодне повітря не буде для них такою проблемою.)

 

PS. Текст виділений червоним, це мої вставки до оригінальної статті

Категорія: ПЕЛАРГОНИЯ | Добавив: mobik (05.01.2019)
Переглядів: 2208 | Тегі: Розмноження пеларгонії | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Добавляти коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Пошук по сайту
Корисні посилання
  • Кулаковские
  • Все о клематисах
  • Pelargonium
  • "Сільський вісник"
  • Завантаження фото
  • Питання і побажання!
    Украинский портАл АгроПоиск - аграрная поисковая система
    Каталог цветочных сайтов flower.mediajewelry.com
    Copyright Alex Trofimchuk © 2024
    Зробити безкоштовний сайт з uCoz